MailChimp for WordPress - en to da_DK translation catalogue (21 entries)

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: Upgrade to Pro
da_DK: Opgrader til Pro

en: MailChimp Settings
da_DK: MailChimp Indstillinger

en: Checkboxes
da_DK: Checkboxe

en: This option is only available in MailChimp for WordPress Pro.
da_DK: Denne mulighed er kun tilgængelig i MailChimp for WordPress Pro.

en: ACTIVE
da_DK: AKTIV

en: EXPIRED
da_DK: UDLØBET

en: INACTIVE
da_DK: INAKTIV

en: Activate License
da_DK: Aktiver licens

en: List
da_DK: Liste

en: Edit Form
da_DK: Rediger form

en: Delete
da_DK: Slet

en: Source
da_DK: Kilde

en: Comment
da_DK: Kommentar

en: deleted
da_DK: slettet

en: Registration
da_DK: Registrering

en: All
da_DK: Alle

en: Messages
da_DK: Beskeder

en: Other errors
da_DK: Andre fejl

en: Select Color
da_DK: Vælg farve

note: Author of the plugin/theme
en: Danny van Kooten
da_DK: Danny von Kooten
