MailChimp for WordPress - en to sk translation catalogue (236 entries)

en: %s checkout
sk: %s pokladňa

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
sk: %s sa nepodarilo skontrolovať aktualizácie z dôvodu nasledujúcej chyby: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
sk: %s je sieť aktivovaná, obráťte sa prosím na správcu Vašej stránky ohľadom správy licencie.

en: %s: License Settings
sk: %s: Nastavenia licencie

en: %sRenew your license now%s.
sk: %sObnovte si Vašu licenciu teraz%s.

en: %sShow generated CSS%s
sk: %sZobraziť vygenerované CSS%s

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
sk: (deaktivujte Vašu licenciu, aby ste ju mohli znova aktivovať na inej WordPress stránke)

en: (leave empty to hide)
sk: (ponechajte prázdne)

en: (optional)
sk: (voliteľné)

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
sk: <a href="%s">Vedeli ste, že Vašu licenciu môžete aktualizovať?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
sk: <a href="%s">Vaša licencia vyprší za % dní, prajete si ju predĺžiť?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
sk: <b>Upozornenie!</b> Blokujete vonkajšie požiadavky, čo znamená, že nebudete môcť prijímať %s aktualizácie. Pridajte prosím %s do %s.

en: <strong>%s</strong> signed-up at %s on %s using the form "%s".
sk: <strong>%s</strong> registrovaný o %s dňa %s pomocou formulára "%s".

en: <strong>Error:</strong> Please specify a form ID. Example: %s.
sk: <strong>Chyba:</strong> Zadajte prosím ID formulára. Príklad: %s.

en: <strong>Error:</strong> Sign-up form not found. Please check if you used the correct form ID.
sk: <strong>Chyba:</strong> Registračný formulár sa nenašiel. Skontrolujte, či ste zadali správne ID formulára.

en: <strong>Welcome to MailChimp for WordPress Pro!</strong> We transfered the settings you had set in the Lite version, please <a href="%s">deactivate it now</a> to prevent problems
sk: <strong>Vitajte na MailChimp pre WordPress Pro!</strong> Prevzali sme Vaše nastavenia z Lite verzie, prosím <a href="%s">deaktivujte ju teraz</a>, aby sa zabránilo problémom

en: A '%s' field
sk: Pole '%s'

en: A submit button. Example: <code>%s</code>
sk: Potvrdzovacie tlačidlo. Príklad: <code>%s</code>

en: API Key
sk: API kľúč

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: Activate License
sk: Aktivácia licencie

en: Add a new field
sk: Pridať nové pole

en: Add the checkbox to these forms
sk: Pridať zaškrtávacie políčko do týchto formulárov

en: Add to form
sk: Pridať do formulára

en: After the additional information
sk: Po doplňujúcej informácii

en: After the billing details
sk: Po platobných údajoch

en: All
sk: Všetky

en: Already subscribed
sk: Už ste odberateľom

en: An EMAIL field. Example: <code>%s</code>
sk: Pole E-MAIL. Príklad: <code>%s</code>

en: Any settings you specify here will override the <a href="%s">general form settings</a>. If no setting is specified, the corresponding general setting value will be used.
sk: Nastavenia, ktoré tu zadáte prepíšu <a href="%s">všeobecné nastavenia formulára</a>. Ak nešpecifikujete žiadne nastavenia, použije sa zodpovedajúca všeobecne nastavená hodnota.

en: Are you sure you want to delete all custom styles for this form?
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky vlastné štýly pre tento formulár?

en: Back to general form settings
sk: Späť na všeobecné nastavenia formulára

en: Blue Theme
sk: Modrá téma

en: BuddyPress registration
sk: BuddyPress registrácia

en: Build CSS File
sk: Vybudovať súbor CSS

en: CONNECTED
sk: PRIPOJENÉ

en: CSS Styles Builder
sk: Staviteľ CSS štýlov

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie políčko

en: Checkbox Settings
sk: Nastavenia zaškrtávacích políčok

en: Checkbox label text
sk: Text zaškrtávacieho políčka

en: Checkbox settings
sk: Nastavenia zaškrtávacích políčok

en: Checkboxes
sk: Zaškrtávacie políčka

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Choose the position for the checkbox in your WooCommerce checkout form.
sk: Vyberte umiestnenie vo svojom WooCommerce nákupnom formulári pre zaškrtávacie políčko.

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment form
sk: Komentárový formulár

en: Couldn't create the stylesheet. Manually add the generated CSS to your theme stylesheet by using the %sTheme Editor%s or use FTP and edit <em>%s</em>.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť štýly. Pridajte si vytvorené CSS do Vašich štýlov ručne pomocou %sEditora tém%s, alebo použite FTP a editujte <em>%s</em>.

en: Create New Form
sk: Vytvoriť nový formulár

en: Create at least one form first.
sk: Vytvorte aspoň jeden formulár.

en: Current URL
sk: Aktuálna URL

en: Current user ID
sk: ID aktuálneho používateľa

en: Custom Color Theme
sk: Vlastná farba témy

en: Custom label texts
sk: Vlastné texty štítkov

en: Dark Theme
sk: Tmavá téma

en: Deactivate License
sk: Deaktivácia licencie

en: Default Form Settings
sk: Predvolené nastavenia formulára

en: Default MailChimp settings
sk: Predvolené nastavenia MailChimpu

en: Default Messages
sk: Predvolené správy

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete Form Styles
sk: Odstrániť štýly formulára

en: Displays one of your MailChimp for WordPress sign-up forms
sk: Zobrazuje jeden z Vašich MailChimp pre WordPress registračných formulárov

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Double opt-in?
sk: Dvojitý opt-in?

en: Edit Form
sk: Upraviť formulár

en: Email
sk: E-mail

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Enable AJAX form submission?
sk: Povoliť AJAXové odosielanie formulárov?

en: End date can't be before the start date
sk: Dátum ukončenia nemôže byť pred dátumom začatia

en: Extra data
sk: Dodatočné údaje

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
sk: Aktivácia Vašej licencie zlyhala. Zdá sa, že licenčný kľúč je neplatný.

en: Failed to deactivate your %s license.
sk: Deaktivácia Vašej licencie %s zlyhala.

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
sk: Nepodarilo sa obnoviť vyrovnávaciu pamäť MailChimpu - skúste to znova neskôr.

en: First name of the current user
sk: Meno aktuálneho používateľa

en: Form
sk: Formulár

en: Form Settings
sk: Nastavenia formulára

en: Form Variables
sk: Premenné formulára

en: Form saved.
sk: Formulár bol uložený.

en: Form updated.
sk: Formulár sa aktualizoval.

en: Form usage
sk: Použitie formulára

en: Form:
sk: Formulár:

en: Forms
sk: Formuláre

en: Forms & Settings
sk: Formuláre a nastavenia

en: General form settings
sk: Všeobecné nastavenia formulára

en: Generated HTML
sk: Vygenerované HTML

en: Get your API key here.
sk: Zaobstarajte si Váš API kľúč tu.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
sk: Zadaná e-mailová adresa je už prihlásená na odber, ďakujeme!

en: Green Theme
sk: Zelená téma

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
sk: HTML značky ako %s sú povolené v texte štítku.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
sk: HTML značky ako %s sú povolené v poliach správ.

en: Hide form after a successful sign-up?
sk: Skryť formulár po úspešnej registrácii?

en: I know. Don't bug me.
sk: Ja viem. Nie je to moja chyba.

en: If you %screated a custom stylesheet%s and want it to be loaded, select "custom form styles". Otherwise, choose the basic formatting styles or one of the default themes.
sk: Ak ste si %svytvorili vlastné štýly%s a chcete ich načítať, vyberte "vlastné štýly formulára". V opačnom prípade zvoľte základné štýly formátovania alebo niektorý z predvolených tém.

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
sk: Ak si želáte používať registračné zaškrtávacie políčka, vyberte aspoň jeden MailChimp zoznam, na ktorý chcete ľudí prihlásiť.

en: Inherit
sk: Dediť

en: Initial value
sk: Počiatočná hodnota

en: Invalid CAPTCHA
sk: Neplatný kód CAPTCHA

en: Invalid email address
sk: Neplatná e-mailová adresa

en: Label
sk: Štítok

en: Labels
sk: Štítky

en: Last edited
sk: Naposledy upravené

en: Last name of the current user
sk: Priezvisko aktuálneho používateľa

en: Leave empty or enter 0 for no redirection. Use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>
sk: Ak si neželáte presmerovanie, nechajte prázdne alebo zadajte 0. Používajte úplné (absolútne) URL adresy, vrátane <code>http://</code>

en: License & API Settings
sk: Licencia a nastavenia API

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: License status
sk: Stav licencie

en: Light Theme
sk: Svetlá téma

en: List
sk: Zoznam

en: List(s)
sk: Zoznam(y)

en: Lists Choice
sk: Výberový zoznam

en: Lists this form subscribes to
sk: Zoznamy, ktorých je tento formulár odberateľom

en: Load form styles (CSS)?
sk: Načítať štýly formulára (CSS)?

en: Load some default CSS?
sk: Načítať predvolené CSS?

en: Log
sk: Záznam

en: MailChimp & License
sk: MailChimp a licencia

en: MailChimp Data
sk: MailChimp údaje

en: MailChimp Lists
sk: MailChimp zoznamy

en: MailChimp Settings
sk: Nastavenia MailChimpu

en: MailChimp for WP Form
sk: MailChimp pre WP formulár

en: MailChimp for WordPress
sk: MailChimp pre WordPress

en: MailChimp settings for checkboxes
sk: Nastavenia MailChimpu pre zaškrtávacie políčka

en: Messages
sk: Správy

en: MultiSite forms
sk: MultiSite formuláre

en: MultiSite registration
sk: MultiSite registrácia

en: NOT CONNECTED
sk: NEPRIPOJENÉ

en: Need help? Have a look at the <a href="%s">plugin documentation</a> or email me directly at <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.
sk: Potrebujete pomoc? Prečítajte si <a href="%s">dokumentáciu rozšírenia</a>, alebo mi napíšte e-mail na <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.

en: New Sign-Up
sk: Nová registrácia

en: Newsletter
sk: Odber noviniek

en: No
sk: Nie

en: No MailChimp list(s) selected yet.
sk: Zatiaľ nebol zvolený žiadny MailChimp zoznam.

en: No lists found, %sare you connected to MailChimp?%s
sk: Nenašli sa žiadne zoznamy, %sste pripojený k MailChimpu?%s

en: No lists were found in your MailChimp account.
sk: Nenašli sa žiadne zoznamy vo Vašom účte MailChimp.

en: No subscribe requests found.
sk: Nenašli sa žiadne požiadavky na odber.

en: Note that you've enabled double opt-in for the "%s" form. The user won't be added to the selected MailChimp lists until they confirm their email address.
sk: Všimnite si, že ste povolili dvojitý opt-in pre formulár "%s". Používateľ nebude pridaný do zvoleného MailChimp zoznamu, kým si svoju e-mailovú adresu nepotvrdí.

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
sk: Ups. Niečo sa pokazilo. Skúste to znova neskôr.

en: Optional Settings
sk: Voliteľné nastavenia

en: Other Form
sk: Iný formulár

en: Other errors
sk: Ostatné chyby

en: Override the default checkbox label text for any given checkbox using the fields below.
sk: Nahradiť predvolený text štítku pri každom zaškrtávacom políčku pomocou nižšie uvedených polí.

en: Paste your license key here, as found in the email receipt.
sk: Sem vložte Váš licenčný kľúč, ktorý ste obdržali e-mailom.

en: Placeholder
sk: Zástupný text

en: Please complete the CAPTCHA.
sk: Prosím, opíšte kód CAPTCHA.

en: Please enter a license key in the field below first.
sk: Prosím, zadajte licenčný kľúč do poľa nižšie.

en: Please fill in the required fields.
sk: Prosím, vyplňte povinné polia.

en: Please make sure the plugin is connected to MailChimp. <a href="%s">Provide a valid API key.</a>
sk: Prosím uistite sa, že rozšírenie je pripojené k MailChimpu. <a href="%s">Zadajte platný API kľúč.</a>

en: Please provide a valid email address.
sk: Prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Please select the sign-up form you'd like to show here in the <a href="%s">widget settings</a>.
sk: Zvoľte prosím registračný formulár v <a href="%s">nastaveniach widgetu</a>, ktorý by ste chceli zobraziť.

en: Pre-check the checkbox?
sk: Predznačiť zaškrtávacie políčko?

en: Red Theme
sk: Červená téma

en: Redirect to URL after successful sign-ups
sk: Presmerovať na URL po úspešnej registrácii

en: Registration
sk: Registrácia

en: Registration form
sk: Registračný formulár

en: Renew MailChimp lists
sk: Obnoviť MailChimp zoznamy

en: Renewed MailChimp cache.
sk: Vyrovnávacia pamäť MailChimpu bola obnovená.

en: Replace interest groups?
sk: Vymeniť záujmové skupiny?

en: Replaced with a captcha field.
sk: Nahradí sa poľom captcha.

en: Replaced with the current date (yyyy/mm/dd eg: %s)
sk: Nahradí sa aktuálnym dátumom (yyyy/mm/dd napr.: %s)

en: Replaced with the current site language, eg: %s
sk: Nahradí sa aktuálnym jazykom stránky, napr.: %s

en: Replaced with the current time (hh:mm:ss eg: %s)
sk: Nahradí sa aktuálnym časom (hh:mm:ss napr.: %s)

en: Replaced with the form response (error or success messages).
sk: Nahradí sa odozvou formulára (správa o úspešnosti požiadavky).

en: Replaced with the logged in user's email (or nothing, if there is no logged in user)
sk: Nahradí sa e-mailom prihláseného používateľa (alebo ničím, ak sa žiadny používateľ neprihlásil)

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
sk: Nahradí sa počtom odberateľov na zvolenom zozname

en: Replaced with the visitor's IP address
sk: Nahradí sa IP adresou návštevníka

en: Reports
sk: Správy

en: Request error: "%s"
sk: Chyba požiadavky: "%s"

en: Required field missing
sk: Chýbajúce povinné pole

en: Required field?
sk: Povinné pole?

en: Save Form
sk: Uložiť formulár

en: Save all changes
sk: Uložiť všetky zmeny

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
sk: Zvoľte "áno", ak sa zaškrtávacie políčko objaví na podivnom mieste.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
sk: Zvoľte "áno", ak si želáte, aby potvrdenie e-mailovej adresy bolo povinné pre odberateľov (odporúčané)

en: Select "yes" if you want to replace the interest groups with the groups provided instead of adding the provided groups to the member's interest groups (only when updating a subscriber).
sk: Zvoľte "áno", ak si želáte nahradiť záujmové skupiny poskytovanými skupinami, namiesto pridania poskytovaných skupín do záujmových skupín člena (iba pri aktualizácii odberateľa).

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
sk: Zvoľte "áno", ak si želáte poslať Vašim zoznamom uvítací e-mail, keď prihlásenie na odber bude úspešné (iba ak dvojitý opt-in je zakázaný).

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers (instead of showing the "already subscribed" message).
sk: Zvoľte "áno", ak si želáte aktualizovať súčasných odberateľov (namiesto zobrazenia hlásenia "už ste odberateľom").

en: Select "yes" if you want to use AJAX (JavaScript) to submit forms.
sk: Zvoľte "áno", ak si želáte používať AJAX (JavaScript) na odosielanie formulárov.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
sk: Zvoľte "áno", ak si želáte skryť polia formulára po úspešnej registrácii.

en: Select Color
sk: Vyberte farbu

en: Select MailChimp field..
sk: Zvoľte pole MailChimpu..

en: Select form to build styles for:
sk: Zvoľte formulár pre ktorý si prajete vybudovať štýly:

en: Select the form to show
sk: Zvoľte formulár, ktorý chcete zobraziť

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
sk: Zvoľte zoznam(y), ktorý by mali odoberať ľudia, ktorí si zaškrtnú políčko.

en: Selecting a form will automatically add the sign-up checkbox to it.
sk: Vybratím formulára sa doň automaticky pridá aj registračné zaškrtávacie políčko.

en: Send Welcome Email?
sk: Poslať uvítací e-mail?

en: Send an email copy of the form data?
sk: Poslať údaje formulára e-mailom?

en: Send the copy to this email:
sk: Odoslať kópiu na túto e-mailovú adresu:

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Sign Up
sk: Registrácia

en: Sign me up for the newsletter!
sk: Prihlásiť ma na odber noviniek!

en: Sign up
sk: Zaregistrovať sa

en: Sign-Up Forms
sk: Formuláre registrácie

en: Source
sk: Zdroj

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Submit Button
sk: Tlačidlo na odosielanie

en: Subscribed
sk: Prihlásený na odber

en: Success
sk: Úspech

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
sk: Ďakujeme, Vaša požiadavka o registráciu prebehla úspešne! Skontrolujte si prosím Vašu e-mailovú schránku pre jej potvrdenie.

en: The %sCSS Stylesheet%s has been created.
sk: %sCSS štýly%s boli vytvorené.

en: The following settings apply to <strong>all</strong> forms but can be overridden on a per-form basis.
sk: Nasledujúce nastavenia sa vzťahujú na <strong>všetky</strong> formuláre, ale pri jednotlivých formulároch môžu byť nahradené.

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
sk: Nižšie uvedená tabuľka zobrazuje dáta zoznamov MailChimpu. Ak ste vykonali zmeny vo Vašich MailChimp zoznamoch, použite prosím nasledujúce tlačidlo na obnovenie dát uložených vo vyrovnávacej pamäti.

en: This email was auto-sent by the MailChimp for WordPress plugin.
sk: Tento e-mail bol odoslaný automaticky z rozšírenia MailChimp pre WordPress.

en: This site has not been activated properly on dannyvankooten.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
sk: Táto stránka nebola riadne aktivovaná na dannyvankooten.com a preto nebude možné prijímať budúce aktualizácie. Aktivujte si prosím Vašu stránku s platným licenčným kľúčom.

en: Tick "yes" if you want to receive an email with the form data for every sign-up request.
sk: Zaškrtnite "áno", ak si želáte prijať e-mail s údajmi formulára pri každej požiadavke o registráciu.

en: Title:
sk: Nadpis:

en: To apply these styles on your website, select "load custom form styles" in the %sform settings%s
sk: Ak si prajete použiť tieto štýly na svojej webovej stránke, vyberte "načítať vlastné štýly formulára" v %snastaveniach formulára%s

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
sk: Na používanie registračných zaškrtávacích políčok vyberte aspoň jeden zoznam a jeden formulár, do ktorého ho chcete pridať.

en: Toggle license status
sk: Prepnúť stav licencie

en: Type
sk: Typ

en: Update Form
sk: Aktualizovať formulár

en: Update existing subscribers?
sk: Aktualizovať súčasných odberateľov?

en: Use %s in your Contact Form 7 mark-up to add a sign-up checkbox to your CF7 forms.</p>
sk: Používajte %s vo Vašom Contact Form 7 kóde na pridanie registračného zaškrtávacieho políčka do Vašich CF7 formulárov.</p>

en: Use the fields below to create custom styling rules for your forms.
sk: Nižšie uvedené polia použite na vytvorenie vlastných štýlov pre Vaše formuláre.

en: Use the following variables to add some dynamic content to your form.
sk: Použite nasledujúce premenné na pridanie dynamického obsahu do formulára.

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
sk: Použite shortcode %s pre zobrazenie tohto formulára v rámci článku, stránky, alebo textového widgetu.

en: Use to delete all styles for this form
sk: Použite na odstránenie všetkých štýlov pre tento formulár

en: WooCommerce checkbox position
sk: Pozícia zaškrtávacieho políčka WooCommerce

en: Wrap in paragraph %s tags?
sk: Vložiť do značiek odseku %s ?

en: Yes
sk: Áno

en: Yes, load basic form styles
sk: Áno, načítať základné štýly formulára

en: Yes, load default form theme
sk: Áno, načítať predvolenú tému formulára

en: Yes, load my custom form styles
sk: Áno, načítať moje vlastné štýly formulára

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
sk: Vašu licenciu ste zadefinovali pomocou %s PHP konštanty.

en: You disabled logging using the %s filter. Re-enable it to use the Reports page.
sk: Zakázali ste zapisovanie pomocou filtra %s. Znovu ho povoľte, aby ste mohli používať stránku Správ.

en: You don't have any sign-up forms. <a href="%s">Create one now.</a>
sk: Nemáte žiadne registračné formuláre. <a href="%s">Vytvoriť teraz.</a>

en: You have not created any sign-up forms yet. Time to do so!
sk: Zatiaľ ste nevytvorili žiadne registračné formuláre. Teraz je čas vytvoriť jeden!

en: You need to have JavaScript enabled to see a preview of your form.
sk: Pre nahliadnutie Vášho formulára, musíte mať povolený JavaScript.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">reset</a> or <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
sk: Dosiahli ste aktivačný limit. Musíte si Vašu licenciu <a href="%s">vynulovať</a> alebo <a href="%s">obnoviť</a> pre ďalšie použitie na tejto stránke.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
sk: Vaša %s licencia bola aktivovaná. Máte neobmedzenú licenciu.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
sk: Vaša %s licencia bola aktivovaná. Použili ste %d/%d aktivácií.

en: Your %s license has been deactivated.
sk: Vaša %s licencia bola deaktivovaná.

en: Your %s license will expire on %s.
sk: Platnosť Vašej licencie %s vyprší dňa %s.

en: Your MailChimp API key
sk: Váš MailChimp API kľúč

en: Your email address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: Your form is missing the following (required) form fields:
sk: Vo Vašom formulári chýbajú nasledujúce (povinné) polia:

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
sk: Vaša licencia vypršala. Musíte jej <a href="%s">platnosť predĺžiť</a> pre ďalšie používanie.

en: bbPress: New Reply
sk: bbPress: Nová odpoveď

en: bbPress: New Topic
sk: bbPress: Nová téma

en: deleted
sk: odstránený
