Profile Builder - en to nl translation catalogue (547 entries)

en: 
    <h3>Good News!</h3>
    <p>An administrator has just approved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
nl: 
    <h3>Goed Nieuws!</h3>
    
    <p>Een beheerder heeft net je account goedgekeurd: {{username}} op {{site_name}}.</p>
    

en: 
    <h3>Hello,</h3>
    <p>Unfortunatelly an administrator has just unapproved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
nl: 
    <h3>Hallo,</h3>
    <p>Helaas heeft een beheerder je account net afgekeurd: {{username}} op {{site_name}}.</p>
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
nl: 
    <h3>Welkom op {{site_name}}!</h3>
    
    <p>Je gebruikersnaam is:{{username}} en wachtwoord:{{password}}</p>
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
    <p>Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.</p>
nl: 
    <h3>Welkom op {{site_name}}!</h3>
    
    <p>Je gebruikersnaam is:{{username}} en wachtwoord:{{password}}</p>
    
    <p>Voordat je toegang krijgt tot je account, moet een beheerder dit goedkeuren. Je wordt via e-mail geinformeerd.</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
nl: 
    <p>Nieuw abonnee op {{site_name}}.</p>
    
    <p>Gebruikersnaam:{{username}}</p>
    
    <p>E-mailadres:{{user_email}}</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>The Admin Approval feature was activated at the time of registration,
    so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!</p>
nl: 
    <p>Nieuwe abonnee op {{site_name}}.</p>
    
    <p>Gebruikersnaam:{{username}}</p>
    
    <p>E-mailadres:{{user_email}}</p>
    
    <p>De functie Goedkeuring Beheerder is geactiveerd tijdens registratie,
    
    zo vergeet niet dat je deze gebruiker moet goedkeuren voordat hij/zij kan inloggen!</p>
    

en: 
    <p>To activate your user, please click the following link:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>After you activate, you will receive another email with your credentials.</p>
nl: 
    <p>Om gebruiker te activeren, klik svp op de volgende link:<br/>
    
    {{{activation_link}}}</p>
    
    <p>Na activatie zul je een andere e-mail ontvangen met je aanmeld gegevens.</p>
    

en:  * only available in the %1$sHobbyist and Pro versions%2$s.
nl: * alleen beschikbaar in de %1$sHobbyist en Pro versies%2$s.

en:  Serial Number:
nl: Serienummer:

en:  is also activated. You need to deactivate it before activating this version of the plugin.
nl: is ook geactiveerd. Je moet dit de-activeren voordat je deze versie van de plugin activeert.

en: "Admin Approval" Activated:
nl: "Goedkeuring Beheerder" Geactiveerd:

en: "Admin Approval" Feature:
nl: "Goedkeuring Beheerder" Functie:

en: "Email Confirmation" Activated:
nl: "E-mail Bevestiging" Geactiveerd:

en: "Email Confirmation" Landing Page:
nl: "E-mail Bevestiging" Begin Pagina:

en: %1$s has requested a password change via the password reset feature.<br/>His/her new password is:%2$s
nl: %1$s heeft gevraagd om wachtwoord te wijzigen via de wachtwoord reset functie.<br/>Zijn/haar nieuwe wachtwoord is:%2$s

en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: %s couldn't be deleted
nl: %s kon niet verwijderd worden

en: %s pending
nl: %s in afwachting

en: &laquo; Prev
nl: &laquo; Volgende

en: &laquo;&laquo; First
nl: &laquo;&laquo; Eerste

en: (e.g. RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)
nl: (v.b. RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: ** only available in the %1$sPro version%2$s.
nl: ** alleen beschikbaar in de %1$sPro versies%2$s.

en: ...Choose
nl: ...Kies

en: <br/>The password must have a minimum strength of
nl: <br/>Het wachtwoord moet een minimale sterkte hebben van

en: <br/>The password must have the minimum length of
nl: <br/>Het wachtwoord moet een minimale lengte hebben van

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 50&#37; off %4$s %5$sDismiss%6$s</p>
nl: <p>Je <strong>Profile Builder</strong> licentie is verlopen. <br/>Svp %1$sVernieuw Je Licentie%2$s om product downloads, automatische updates en support te blijven ontvangen. %3$sVernieuw nu en krijg 50&#37; korting %4$s %5$sNegeer%6$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license is about to expire on %5$s. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 50&#37; off %4$s %6$sDismiss%7$s</p>
nl: <p>Je <strong>Profile Builder</strong> licentie gaat verlopen op %5$s. <br/>Svp %1$sVernieuw Je Licentie%2$s om product downloads, automatische updates en support te blijven ontvangen. %3$sVernieuw nu en krijg 50&#37; korting %4$s %6$sNegeer%7$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> serial number is invalid or missing. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s</p>
nl: <p>Je <strong>Profile Builder</strong> serienummer is ongeldig of mist. <br/>Svp %1$sregistreer je exemplaar%2$s om toegang te krijgen tot automatische updates en support. Licentiesleutel nodig? %3$sKoop nu%4$s</p>

en: <pre>Title (Type)</pre>
nl: <pre>Titel (Type)</pre>

en: <pre>Title</pre><pre>Type</pre><pre>Meta Name</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Required</pre>
nl: <pre>Titel</pre><pre>Type</pre><pre>Meta Naam</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Verplicht</pre>

en: <span style="color:red;">Note:</span> changing the form title also changes the shortcode!
nl: <span style="color:red;">Attentie:</span> als je formulier titel wijzigt zal ook de shortcode wijzigen!

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have a minimum strength of
nl: <strong>FOUT</strong>: Het wachtwoord moet een minimale lengte hebben van

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have the minimum length of
nl: <strong>FOUT</strong>: Het wachtwoord moet een minimale lengte hebben van

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
nl: <strong>FOUT</strong>: Je account moet bevestigd worden door een beheerder voordat je kunt inloggen. 

en: A PHP extension stopped the file upload
nl: Een PHP extensie heeft de bestand upload gestopt

en: A new account has been created for you on {{site_name}}
nl: Een nieuwe account is voor je aangemaakt op {{site_name}}

en: A new subscriber has (been) registered!
nl: Een nieuw abonnee is geregistreerd!

en: A unique, auto-generated ID for this particular field<br/>You can use this in conjuction with filters to target this element if needed<br/>Can't be edited
nl: Een unieke, automatisch aangemaakte ID voor dit bepaalde veld<br/>Je kunt dit gebruiken in combinatie met filters om dit element te richten, indien nodig<br/>Kan niet gewijzigd worden

en: About Yourself
nl: Over Jezelf

en: Action
nl: Actie

en: Activation Key
nl: Activatie Sleutel

en: Activation Link
nl: Activatie Link

en: Activation Url
nl: Activatie URL

en: Active
nl: Actieve

en: Add Field
nl: Veld Toevoegen

en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: Add New Field to the List
nl: Voeg nieuw Veld aan Lijst toe

en: Add User
nl: Gebruiker Toevoegen

en: Add new Edit-profile Form
nl: Voeg nieuw Bewerk Profiel Formulier toe

en: Add new Registration Form
nl: Voeg nieuw Registratie Formulier toe

en: Add new User Listing
nl: Voeg nieuwe Gebruikersweergave toe

en: Admin Approval
nl: Goedkeuring Beheerder

en: Admin Approval (*)
nl: Goedkeuring Beheerder (*)

en: Admin Bar Settings
nl: Admin balk instellingen

en: Admin Email Customizer
nl: Aanpasser E-mailadres Beheerder

en: After Login:
nl: Na Inloggen:

en: After Profile Update...
nl: Na Updaten Profiel...

en: After Registration...
nl: Na Registratie...

en: After Registration:
nl: Na Registratie:

en: After login redirect URL (optional):
nl: Doorverwijs URL na inloggen (optioneel):

en: Agree To Terms Checkbox
nl: Akkoord Met Voorwaarden Selectievakje

en: All Users
nl: Alle Gebruikers

en: All users have been successfully deleted
nl: Alle gebruikers zijn succesvol verwijderd

en: All-userlisting Template
nl: Alle gebruikersweergave Template

en: Allow Users to Log in With:
nl: Sta Gebruikers toe in te loggen met:

en: Allow different user roles to edit their specific information. Set up multiple edit-profile forms with different fields for certain user roles.
nl: Sta verschillende gebruikersgroepen toe om specifieke informatie te bewerken. Maak meerdere Bewerk Profiel formulieren met verschillende velden voor bepaalde gebruikersgroepen.

en: Allow users to log in with their email or username when accessing your site.
nl: Sta gebruikers toe om te inloggen met e-mailadres of gebruikersnaam wanneer ze je site bezoeken.

en: Allow users to recover their password in the front-end using the [wppb-recover-password].
nl: Sta gebruikers toe om wachtwoord in front-end te achterhalen via de  [wppb-recover-password].

en: Allowed Image Extensions
nl: Toegestane Foto Extensies

en: Allowed Upload Extensions
nl: Toegestane Upload Extensies

en: Allowed time to display any success messages (in seconds)
nl: Toegestane tijd om succes berichten te tonen (in seconden)

en: An administrator has just approved your account on %1$s (%2$s).
nl: Een beheerder heeft net je account goedgekeurd op  %1$s (%2$s).

en: An administrator has just unapproved your account on %1$s (%2$s).
nl: Een beheerder heeft net je account afgekeurd op %1$s (%2$s).

en: Apply
nl: Toepassen

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Are you sure you want to delete this attachment?
nl: Weet je zeker dat je deze bijlage wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this avatar?
nl: Weet je zeker dat je deze avatar wilt verwijderen?

en: Automatically Log In
nl: Automatisch Inloggen

en: Available Tags
nl: Beschikbare Tags

en: Avatar Size
nl: Avatar Grootte

en: Avatar Size (All-userlisting)
nl: Avatar Grootte (Alle gebruikersweergave)

en: Avatar Size (Single-userlisting)
nl: Avatar Grootte (Losse gebruikersweergave)

en: Back
nl: Terug

en: Basic Information
nl: Basis Informatie

en: Beautiful registration forms fully customizable using the <strong class="nowrap">[wppb-register]</strong> shortcode.
nl: Prachtige volledig aanpasbare registratie formulieren via de  <strong class="nowrap">[wppb-register]</strong> shortcode.

en: Before you can access your account %1s, an administrator has to approve it. You will be notified via email.
nl: Voordat je toegang krijgt tot het account %1s, moet een beheerder dit goedkeuren. Je wordt geinformeerd via e-mail.

en: Before you can access your account %1s, you need to confirm your email address. Please check your inbox and click the activation link.
nl: Voordat je toegang krijgt tot het account %1s, moet je het e-mailadres bevestigen. Kijk svp in je inbox en klik op de activatielink.

en: Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.
nl: Voordat je toegang tot je account hebt, moet een beheerder dit goedkeuren. Je wordt geinformeerd via e-mail.

en: Biographical Info
nl: Biografie

en: Both fields are empty.
nl: Beide velden zijn leeg.

en: Bulk Actions
nl: Bulk Acties

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Kijk svp in je e-mail voor de bevestingslink.

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Choose one of the supported fields you manage <a href="
nl: Kies 1 van de ondersteunde velden die je beheert <a href="

en: Choose what role the user will have after (s)he registered<br/>If not specified, defaults to the role set in the WordPress settings
nl: Kies welke rol gebruiker heeft na registratie<br/>Indien niet gespecificeerd, standaard de rol van de WordPress instellingen

en: Choose which user roles view the admin bar in the front-end of the website.
nl: Kies welke gebruikersrollen de admin balk in de front-end van de website zien.

en: Choose...
nl: Kies...

en: Clear Results
nl: Wis Resultaten

en: Click here to go back
nl: Klik hier om terug te gaan

en: Click here to see more information about this user
nl: Klik hier om meer informatie over deze gebruiker te bekijken

en: Click here to see more information about this user.
nl: Klik hier om meer informatie over deze gebruiker te bekijken.

en: Click to delete the current attachment
nl: Klik om huidige bijlage te verwijderen

en: Click to delete the current avatar
nl: Klik om huidige avatar te verwijderen

en: Click to see the current attachment
nl: Klik om huidige bijlage te zien

en: Click to see the current avatar
nl: Klik om huidige avatar te zien

en: Common Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Confirm Email
nl: E-mailadres Bevestigen 

en: Content
nl: Inhoud

en: Could not create user!
nl: Kon gebruiker niet aanmaken!

en: Could not open socket!
nl: Kon socket niet openen!

en: Country Select
nl: Land Selectie

en: Current avatar
nl: Huidige avatar

en: Current avatar: No uploaded avatar
nl: Huidige avatar: Geen geüploade avatar

en: Current file
nl: Huidig bestand

en: Current file: No uploaded attachment
nl: Huidig bestand: Geen geüploade bijlage

en: Custom Redirects
nl: Aangepaste Doorverwijzingen

en: Customize Your Forms The Way You Want (*)
nl: Pas Je Formulieren Aan Zoals Jij Het Wilt (*)

en: Date-format
nl: Datum-formaat

en: Datepicker
nl: Datumpicker

en: Default
nl: Standaard

en: Default Content
nl: Standaard Inhoud

en: Default Option
nl: Standaard Optie

en: Default Option(s)
nl: Standaard Optie(s)

en: Default Registration
nl: Standaard Registratie

en: Default Registration & Registration with Email Confirmation
nl: Standaard Registratie & Registratie met E-mail Bevestiging

en: Default Role
nl: Standaard Rol

en: Default Sorting Criteria
nl: Standaard Criteria Sortering

en: Default Sorting Order
nl: Standaard Criteria Volgorde

en: Default Value
nl: Standaard Waarde

en: Default WordPress Dashboard (*)
nl: Standaard WordPress Dashboard (*)

en: Default WordPress Login Page
nl: Standaard WordPress Inlog Pagina:

en: Default WordPress Logout Page
nl: Standaard WordPress Uitlog Pagina:

en: Default WordPress Register Page
nl: Standaard WordPress Registratie Pagina

en: Default value of the field
nl: Standaard waarde van het veld

en: Default value of the textarea
nl: Standaard waarde van tekstgebied

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete all
nl: Verwijder alle

en: Delete all items
nl: Verwijder alle items.

en: Delete this item
nl: Verwijder dit item

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display Messages
nl: Toon Berichten

en: Display Name
nl: Scherm Naam

en: Display name as
nl: Toon naam als

en: Display name publicly as
nl: Toon publiek als

en: Do you want to
nl: Wil je

en: Do you want to bulk approve the selected users?
nl: Wil je de geselecteerde gebruikers in 1 keer goedkeuren?

en: Do you want to bulk delete the selected users?
nl: Wil je de geselecteerde gebruikers in 1 keer verwijderen?

en: Do you want to bulk unapprove the selected users?
nl: Wil je de geselecteerde gebruikers in 1 keer afkeuren?

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: ERROR
nl: FOUT

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: Easy to edit templates for listing your website users as well as creating single user pages. Shortcode based, offering many options to customize your listings.
nl: Eenvoudig om templates te bewerken die je website gebruikers tonen en om pagina's te maken voor losse gebruikers. Op shortcode gebaseerd, met vele opties om je overzichten aan te passen.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Profile
nl: Bewerk Profiel

en: Edit the Edit-profile Forms
nl: Bewerk de Bewerk Profiel Formulieren

en: Edit the Registration Forms
nl: Bewerk de Registratie Formulieren

en: Edit the User Listing
nl: Bewerk de Gebruikersweergave

en: Edit this item
nl: Bewerk dit item

en: Edit-profile Form
nl: Bewerk Profiel Formulier

en: Edit-profile Forms
nl: Bewerk Profiel Formulieren

en: Eliminate weak passwords altogether by setting a minimum password length and enforcing a certain password strength.
nl: Elimineer zwakke wachtwoorden ineens door minimale wachtwoord lengte in te stellen en een bepaalde wachtwoord sterkte.

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email Confirmation
nl: E-mail Bevestiging

en: Email Customizer
nl: E-mailadres Aanpasser

en: Email Subject
nl: Onderwerp E-mail

en: Email notification resent to user
nl: E-mail notificatie opnieuw gestuurd naar gebruiker

en: Enable extra features
nl: Extra functies aanzetten

en: Enable your modules
nl: Je modules aanzetten

en: Enter a (detailed) description of the option for end users to read<br/>Optional
nl: Voer een (gedetailleerde) beschrijving in van de functie, die gebruikers kunnen lezen<br/>Optioneel

en: Enter a comma separated list of labels<br/>Visible for the user
nl: Voer een met komma's gescheiden lijst van labels in<br/>Zichtbaar voor de gebruiker

en: Enter a comma separated list of values<br/>This can be anything, as it is hidden from the user, but should not contain special characters or apostrophes
nl: Voer een met komma's gescheiden lijst van waardes in<br/>Dit kan van alles zijn, want verborgen van de gebruiker, maar mag geen speciale karakters of apostrofs bevatten

en: Enter a detailed description of the temrs of agreement for the user to read.<br/>Links can be inserted by using standard HTML syntax: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;
nl: Voer een (gedetailleerde) beschrijving in van de algemene voorwaarden, die gebruikers kunnen lezen<br/>Links kunnen ingevoerd worden middels de standaard HTML syntax: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;

en: Enter a value (between 20 and 200) for the size of the 'Avatar'<br/>If not specified, defaults to 100
nl: Voer een waarde in (tussen 20 en 200) voor de grootte van de 'Avatar'<br/>Indien niet gespecificeerd, standaard is 100

en: Enter the minimum characters the password should have. Leave empty for no minimum limit
nl: Voer het minimaal aantal karakters in die wachtwoord mag hebben. Laat leeg voor geen minimale limiet.

en: Everything you will need to manage your users is probably already available using the Pro Modules.
nl: Alles wat je nodig hebt om je gebruikers te beheren is waarschijnlijk al beschikbaar als je de PRO Modules gebruikt.

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Excerpt View
nl: Toon fragment

en: Existing Pages
nl: Bestaande Pagina's

en: Extra Features
nl: Extra Functies

en: Extra Functions
nl: Extra Functies

en: Extra Profile Fields are available in Hobbyist or PRO versions
nl: Extra Profielvelden zijn beschikbaar in Hobbyist of PRO versies

en: Extra shortcode parameters
nl: Extra schortcode parameters

en: Features that give you more control over your users, increased security and help you fight user registration spam.
nl: Functies die je meer controle geven over je gebruikers, meer veiligheid en je helpen tegen spam tijdens gebruikersregistratie.

en: Field
nl: Veld

en: Field Properties
nl: Veld Eigenschappen

en: Field Title
nl: Veld Titel

en: Find out more about PRO Modules
nl: Leer meer over je PRO Modules

en: First Name
nl: Voornaam

en: First/Lastname
nl: Voor/Achternaam

en: Firstname
nl: Voornaam

en: For Modern User Interaction
nl: Voor moderne Gebruikers Interactie

en: For security reasons, you must pass the remote ip to reCAPTCHA!
nl: Om veiligheid redenen, moet je de externe ip aanbieden aan reCAPTCHA!

en: Form Shortcode
nl: Formulier Shortcode

en: Friction-less login using <strong class="nowrap">[wppb-login]</strong> shortcode or a widget.
nl: Probleemloos inloggen via de <strong class="nowrap">[wppb-login]</strong> shortcode of een widget.

en: From (name)
nl: Van (naam)

en: From (reply-to email)
nl: Van (reageer naar e-mailadres)

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Generic Uploads
nl: Algemene Uploads

en: Get New Password
nl: Ontvang nieuw wachtwoord

en: Get started with extra fields
nl: Start met extra velden

en: Go Back Link
nl: Ga Terug Link

en: Here you can activate / deactivate available modules for Profile Builder.
nl: Hier kun je alle modules van Profile Builder activeren / deactiveren.

en: Hide
nl: Verberg

en: If you register this version of Profile Builder, you'll receive information regarding upgrades, patches, and technical support.
nl: Als je deze versie van Profile Builder registreert, zul je informatie ontvangen inzake updates, patches en technisch support.

en: If you're interested in displaying different fields in the registration and edit profile forms, please use the Multiple Registration & Edit Profile Forms Addon.
nl: Als je geinteresseerd bent in het tonen van verschillende velden in de registratie en bewerk profiel formulieren, gebruik svp de Meerdere Registraties & Bewerk Profiel Formulieren Addon. 

en: Inactive
nl: Inactieve

en: Input / Hidden Input
nl: Invoer / Afgeschermde Invoer

en: Invalid activation key!
nl: Ongeldige activatiesleutel!

en: Invalid key!
nl: Ongeldige sleutel!

en: Invalid username.
nl: Ongeldige gebruikersnaam

en: Keep your users out of the WordPress dashboard, redirect them to the front-page after login or registration, everything is just a few clicks away.
nl: Laat je gebruikers uit het WordPress Dashboard, stuur ze door naar de homepage na inloggen of registratie, alles is onder handbereik.

en: Last &raquo;&raquo;
nl: Laatste &raquo;&raquo;

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Lastname
nl: Achternaam

en: List View
nl: Toon Lijst

en: Load Profile Builder's own CSS file in the front-end:
nl: Laad Profile Builder's eigen CSS bestand in de front-end:

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out of this account
nl: Uitloggen van dit account

en: Log out of this account.
nl: Uitloggen van dit account.

en: Login
nl: Inloggen

en: Login is set to be done using the E-mail. This field will NOT appear in the front-end! ( you can change these settings under the "%s" tab )
nl: Je moet inloggen via het e-mailadres. Dit veld is NIET zichtbaar in de front-end! (je kunt deze instellingen wijzigen via de "%s" tab)

en: Login with Email or Username
nl: Inloggen met E-mailadres of Gebruikersnaam

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost your password
nl: Je wachtwoord verloren

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Make sure users sign up with genuine emails. On registration users will receive a notification to confirm their email address.
nl: Zorg ervoor dat gebruikers zich met echte e-mailadressen opgeven. Tijdens registratie zullen gebruikers een bericht ontvangen om e-mailadres te bevestigen.

en: Manage Default and Extra Fields
nl: Beheer Standaard en Extra Velden

en: Manage Fields
nl: Beheer Velden

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Meta Variables
nl: Meta Variabelen

en: Meta-name
nl: Meta-naam

en: Minimum Password Length and Strength Meter
nl: Minimale Wachtwoord Lengte en Kracht Meter

en: Minimum Password Length:
nl: Minimale Wachtwoord Lengte:

en: Minimum Password Strength:
nl: Minimale Wachtwoord Sterkte:

en: More Info
nl: Meer Info

en: More Info Url
nl: Meer Info URL

en: More...
nl: Meer...

en: Multiple Edit-profile Forms
nl: Meerdere Bewerk Profiel Formulieren

en: Multiple Registration Forms
nl: Meerdere Registratie Formulieren

en: Must be a valid email address or the tag {{reply_to}} which defaults to the administrator email
nl: Moet een geldig e-mailadres zijn of de tag {{reply_to}} wat zorgt voor het e-mailadres van de beheerder

en: Name
nl: Naam

en: Name/Description
nl: Naam/Beschrijving

en: New Edit-profile Form
nl: Nieuw Bewerk Profiel Formulier

en: New Registration Form
nl: Nieuw Registratie Formulier

en: New User Listing
nl: Nieuwe Gebruikersweergave

en: New subscriber on %1$s.<br/><br/>Username:%2$s<br/>E-mail:%3$s<br/>
nl: Nieuwe abonnee op %1$s.<br/><br/>Gebruikersnaam:%2$s<br/>E-mailadres:%3$s<br/>

en: Next &raquo;
nl: Vorige &raquo;

en: Nickname
nl: Schermnaam

en: No
nl: Nee

en: No Edit-profile Form found
nl: Geen Bewerk Profiel Formulier gevonden

en: No Edit-profile Forms found in trash
nl: Geen Bewerk Profiel Formulieren in prullenbak gevonden

en: No Registration Form found
nl: Geen Registratie Formulier gevonden

en: No Registration Forms found in trash
nl: Geen Registratie Formulieren in prullenbak gevonden

en: No User Listing found
nl: Geen Gebruikersweergave gevonden

en: No User Listing found in trash
nl: Geen Gebruikersweergave in prullenbak gevonden

en: No file was selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: No results found!
nl: Geen resultaten gevonden!

en: No uploaded attachment
nl: Geen geüploade bijlage

en: No uploaded avatar
nl: Geen geüploade avatar

en: Now that you acquired a copy of %s, you should take the time and register it with the serial number you received
nl: Nu je een exemplaar van %s hebt gekregen, kun je de tijd nemen om het te registreren met het serienummer die je ontvangen hebt.

en: Number of Posts
nl: Aantal Berichten

en: Number of Users/Page
nl: Aantal gebruikers/Pagina

en: On single-site installations this works with front-end forms only. Recommended to redirect WP default registration to a Profile Builder one using "Custom Redirects" addon.
nl: Op enkele-site installaties werkt dit alleen met front-end formulieren. Het is aan te raden om de standaard WP registratie door te verwijzen naar die van Profile Builder, middels de "Aangepaste Doorverwijzingen" functie.

en: Only an administrator can add new users.
nl: Alleen een beheerder kan nieuwe gebruikers toevoegen.

en: Options
nl: Opties

en: Overwrite Existing
nl: Overschrijf Bestaande

en: Pagination
nl: Paginering

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Lost and Found.
nl: Wachtwoord Verloren en Gevonden

en: Password Recovery page URL (optional):
nl: Wachtwoord Achterhalen URL (optioneel):

en: Password Reset from "%1$s"
nl: Wachtwoord Resetten van "%1$s"

en: Password Successfully Reset for %1$s on "%2$s"
nl: Wachtwoord Succesvol Gereset voor %1$s op "%2$s"

en: Personalize all emails sent to your users or admins. On registration, email confirmation, admin approval / un-approval.
nl: Personaliseer alle e-mails die naar je gebruikers of beheerders gestuurd worden. Na registratie, e-mail bevestiging, goedkeuring / afkeuring van beheerder.

en: Please check that you entered the correct email address.
nl: Kijk svp of je het juiste e-mailadres ingevoerd hebt.

en: Please check that you entered the correct username.
nl: Kijk svp of je de juiste gebruikersnaam ingevoerd hebt.

en: Please choose a different field type as this one already exists in your form (must be unique)
nl: Selecteer svp een ander type veld omdat deze al in je formulier staat (moet uniek zijn)
    

en: Please enter a value for the required field
nl: Voer svp een waarde in voor het verplichte veld

en: Please enter your username or email address.
nl: Voer svp je gebruikersnaam en e-mailadres in.

en: Please try a different one!
nl: Probeer svp een andere!

en: Posts
nl: Berichten

en: Powerful Modules (**)
nl: Sterke Modules (**)

en: Private Key
nl: Prive Sleutel

en: Profile Builder Login Widget
nl: Profile Builder Inlog Widget

en: Public Key
nl: Publieke Sleutel

en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

en: Random (very slow on large databases > 10K user)
nl: Willekeurig (traag in grote databases > 10.000 gebruikers)

en: Recover Password
nl: Wachtwoord Achterhalen

en: Recover Password (*)
nl: Wachtwoord Achterhalen (*)

en: Redirect
nl: Stuur door

en: Redirects every user-role EXCEPT the ones with administrator privileges (can manage options).
nl: Stuurt alle gebruikers door BEHALVE gebruikers met beheerder privileges (kan opties beheren).

en: Redirects on custom page requests:
nl: Stuurt door als aangepaste pagina's geladen worden:

en: Redirects on default WordPress page requests:
nl: Stuurt door als standaard WordPress pagina's geladen worden: 

en: Register
nl: Registreer

en: Register Version
nl: Registreer Versie

en: Register Your Version
nl: Registreer je Versie

en: Register page URL (optional):
nl: Registratie pagina URL (optioneel):

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Registration
nl: Registratie

en: Registration & Edit Profile
nl: Registratie & Beheer Profiel

en: Registration Date
nl: Registratiedatum

en: Registration Form
nl: Registratie Formulier

en: Registration Forms
nl: Registratie Formulieren

en: Registration with Admin Approval
nl: Registratie met Goedkeuring Beheerder

en: Registration with Email Confirmation
nl: Registratie met E-mail Bevestiging

en: Remember though, that the field-value combination must exist in the database.
nl: Let er op, dat de veld-waarde combinatie in de database aanwezig moet zijn.

en: Remove
nl: Verwijder

en: Repeat Password
nl: Herhaal Wachtwoord

en: Reply To
nl: Reageer Op

en: Required
nl: Verplicht

en: Resend Activation Email
nl: Activatiemail Opnieuw Sturen

en: Reset Password
nl: Reset Wachtwoord

en: Restrict the userlisting to these selected roles only<br/>If not specified, defaults to all existing roles
nl: Beperk de gebruikersweergave tot deze geselecteerde rollen<br/>Indien niet gespecificeerd, standaard alle bestaande rollen

en: Role
nl: Rol

en: Roles to Display
nl: Te tonen Rollen

en: Row Count
nl: Rij Telling

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen Opslaan

en: Save Settings
nl: Wijzigingen Opslaan

en: Search
nl: Zoek

en: Search Users by All Fields
nl: Zoek Gebruikers via Alle Velden

en: Search all Fields
nl: Zoek alle Velden

en: Search the Edit-profile Forms
nl: Zoek de Bewerk Profiel Formulieren

en: Search the Registration Forms
nl: Zoek de Registratie Formulieren

en: Search the User Listing
nl: Zoek de Gebruikersweergave

en: Select
nl: Selecteer

en: Select All
nl: Selecteer Alle

en: Select File
nl: Selecteer Bestand

en: Selecting 'Yes' will add the field to the list, but will overwrite any other field in the database that has the same meta-name<br/>Use this at your own risk
nl: Als je 'Ja' selecteert zal veld aan de lijst toegevoegd worden, maar zal alle andere velden in database overschrijven, die dezelfde meta-naam hebben<br/>Gebruik dit op eigen risico

en: Send these credentials via email.
nl: Stuur deze aanmeldgegevens via e-mail.

en: Set Role
nl: Rol Instellen

en: Set the avatar size on the all-userlisting only
nl: Stel de Avatar Grootte in voor de alle gebruikersweergave

en: Set the avatar size on the single-userlisting only
nl: Stel de Avatar Grootte in voor de losse gebruikersweergave 

en: Set the default sorting criteria<br/>This can temporarily be changed for each new session
nl: Stel de standaard criteria sortering in<br/>Dit kan tijdelijk gewijzigd worden voor iedere nieuwe sessie

en: Set the default sorting order<br/>This can temporarily be changed for each new session
nl: Stel de standaard criteria volgorde in<br/>Dit kan tijdelijk gewijzigd worden voor iedere nieuwe sessie

en: Set the number of users to be displayed on every paginated part of the all-userlisting
nl: Stel aantal gebruikers in die worden getoond op ieder gepagineerde deel van de alle gebruikersweergave

en: Set up multiple registration forms with different fields for certain user roles. Capture different information from different types of users.
nl: Maak meerdere registratieformulieren met verschillende velden voor bepaalde gebruikersgroepen. Ontvang verschillende informatie van verschillende type gebruikers.

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
nl: Vertel iets over jezelf. Dit kan voor iedereen zichtbaar zijn.

en: Show
nl: Toon

en: Show all dates
nl: Toon alle data

en: Show/Hide the Admin Bar on the Front-End
nl: Toon/Verberg de admin balk in de front-end

en: Sign-up Date
nl: Aanmeld Datum

en: Single-userlisting Template
nl: Enkele gebruikersweergave Template

en: Site Name
nl: Website Naam

en: Site Url
nl: Website URL

en: Someone requested that the password be reset for the following account: <b>%1$s</b><br/>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.<br/>To reset your password, visit the following link:%2$s
nl: Iemand heeft gevraagd om het wachtwoord te resetten voor het volgende account: <b>%1$s</b><br/>Als dit een fout was, negeer deze e-mail en er zal niets gebeuren.<br/>Om wachtwoord te resetten, ga naar de volgende link:%2$s

en: Sorry, but you don't have permission to do that!
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om dit te doen!

en: Sort Variables
nl: Sorteer Variabelen

en: Specify the URL of the page users will be redirected once registered using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
nl: Specificeer de URL van de pagina waar gebruikers naar doorverwezen wordt als ze dit formulier gebruiken<br/>Gebruik dit formaat: http://www.mysite.com

en: Specify the URL of the page users will be redirected once they updated their profile using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
nl: Specificeer de URL van de pagina waar gebruiker naar doorverwezen wordt nadat ze hun profiel geupdate hebben middels dit formulier <br/>Gebruik dit formaat: http://www.mysite.com

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to all existing extensions (.*)
nl: Specificeer de extensie(s) om upload te limiteren<br/>Voorbeeld: .ext1,.ext2,.ext3<br/>Indien niet gespecificeerd, standaard alle bestaande extensies (.*)

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to all existing image extensions (.*)
nl: Specificeer de extensie(s) om upload te limiteren<br/>Voorbeeld: .ext1,.ext2,.ext3<br/>Indien niet gespecificeerd, standaard alle bestaande foto extensies (.*)

en: Specify the format of the date when using Datepicker<br/>Valid options: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd<br/>If not specified, defaults to mm/dd/yy
nl: Specificeer datum formaat als je de datum picker gebruikt<br/>Geldige opties: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd<br/>Indien niet gespecificeerd, standaard is mm/dd/yy

en: Specify the number of rows for a 'Textarea' field<br/>If not specified, defaults to 5
nl: Specificeer aantal rijen voor een 'Tekstgebied' veld<br/>Indien niet gespecificeerd, standaard is 5

en: Specify the option which should be checked by default<br/>If there are multiple values, separate them with a ',' (comma)
nl: Specificeer de optie die als standaard geselecteerd wordt<br/>Als er meerdere waardes zijn, scheid ze met een ',' (komma)

en: Specify the option which should be selected by default
nl: Specificeer de optie die als standaard geselecteerd wordt

en: Specify the page where the users will be directed when confirming the email account. This page can differ from the register page(s) and can be changed at any time. If none selected, a simple confirmation page will be displayed for the user.
nl: Specificeer de pagina waar gebruikers naar worden doorgestuurd wanneer ze hun e-mail bevestigen. Dit kan een andere pagina zijn dan de geregistreerde pagina's en kan altijd gewijzigd worden. Als er niets geselecteerd is, zal een eenvoudige bevestigingspagina aan gebruiker getoond worden.

en: Straight forward edit profile forms using <strong class="nowrap">[wppb-edit-profile]</strong> shortcode.
nl: Eenvoudige bewerkbare profiel formulieren via de <strong class="nowrap">[wppb-edit-profile]</strong> shortcode.

en: Strength indicator
nl: Sterkte indicator

en: Strong
nl: Sterk

en: Syncronize WCK
nl: Synchroniseer WCK

en: Syncronize WCK Translation
nl: Synchroniseer WCK Vertaling

en: Terms of Agreement
nl: Algemene Voorwaarden

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: That field is already added in this form
nl: Dat veld is al aan dit formulier toegevoegd
    

en: That meta-name is already in use
nl: Deze meta-naam is al in gebruik
    

en: That username is already activated!
nl: Die gebruikersnaam is al geactiveerd!

en: The "Admin Approval" feature was activated at the time of registration, so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!
nl: De functie "Goedkeuring Beheerder" is tijdens registratie geactiveerd, zo vergeet niet dat je gebruiker moet goedkeuren voordat hij/zij kan inloggen!

en: The "Email Confirmation" feature is active (by default) on WPMU installations.
nl: De "E-mail Bevestiging" functie is (standaard) actief op WPMU installaties.

en: The account %1s has been successfully created!
nl: Het account %1s is succesvol gemaakt!

en: The attachment can't be deleted (It was marked as required by the administrator)
nl: De bijlage kan niet verwijderd worden (het is als verplicht gemarkeerd door de beheerder)

en: The avatar can't be deleted (It was marked as required by the administrator)
nl: De avatar kan niet verwijderd worden (het is als verplicht gemarkeerd door de beheerder)

en: The avatar was successfully deleted!
nl: De avatar is succesvol verwijderd!

en: The best way to add front-end registration, edit profile and login forms.
nl: De beste manier om frond-end registratie, profiel bewerking en inlog formulieren toe te voegen.

en: The email address entered wasn't found in the database!
nl: Het ingevoerde e-mailadres is niet in de database gevonden!

en: The email you entered is not a valid email address.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is niet geldig.

en: The entered avatar size is not between 20 and 200
nl: De ingevoerde avatar grootte is niet tussen 20 en 200
    

en: The entered avatar size is not numerical
nl: De ingevoerde avatar grootte is niet numeriek
    

en: The entered passwords don't match!
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen!

en: The entered row number is not numerical
nl: Het ingevoerde rij nummer is niet numeriek
    

en: The entered value for the Datepicker is not a valid date-format
nl: De ingevoerde waarde voor de datum picker is geen geldig datum formaat
    

en: The extension of the file did not match
nl: De extensie van het bestand komt niet overeen

en: The extension of the file is not allowed
nl: De extensie van dit bestand is niet toegestaan

en: The file could only partially be uploaded
nl: Het bestand kon alleen gedeeltelijk geüpload worden

en: The file could only partially be uploaded
nl: Het bestand kon alleen gedeeltelijk geüpload  worden

en: The file failed to write to the disk
nl: Het wegschrijven van het bestand is mislukt

en: The file uploaded exceeds the MAX_FILE_SIZE directive in php.ini
nl: Het geüploade bestand is groter dan de MAX_FILE_SIZE richtlijn in php.ini 

en: The file uploaded exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
nl: Het geüploade bestand is groter dan de upload_max_filesize richtlijn in php.ini

en: The following attachment was successfully deleted:
nl: Het volgende bestand is succesvol verwijderd:

en: The following option did not coincide with the ones in the options list: %s
nl: De volgende optie(s) komen niet overeen met de opties in de optielijst: %s 
    

en: The following option(s) did not coincide with the ones in the options list: %s
nl: De volgende optie(s) komen niet overeen met de opties in de optielijst: %s
    

en: The meta-name cannot be empty
nl: De meta-naam mag niet leeg zijn
    

en: The password you entered is incorrect.
nl: Het ingevoerde wachtwoord is onjuist.

en: The passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: The private key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
nl: De Prive Sleutel van Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: The public key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
nl: De Publieke Sleutel van Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: The selected user couldn't be deleted
nl: De geselecteerde gebruiker kon niet verwijderd worden

en: The selected users have been activated
nl: De geselecteerde gebruikers zijn geactiveerd

en: The selected users have had their activation emails resent
nl: Activatiemail is opnieuw gestuurd naar de geselecteerde gebruikers 

en: The serial number couldn't be validated because it expired!
nl: Het serienummer kon niet gevalideerd worden want is verlopen!

en: The serial number couldn't be validated because process timed out. This is possible due to the server being down. Please try again later!
nl: Het serienummer kon niet gevalideerd worden omdat het proces verlopen is. Dit komt mogelijk doordat de server niet werkt. Probeer het svp later opnieuw!

en: The serial number entered couldn't be validated!
nl: Het ingevoerde serienummer kon niet gevalideerd worden!

en: The serial number was successfully validated!
nl: Het serienummer is succesvol gevalideerd!

en: The shortcode will be available after you publish this form.
nl: De shortcode is beschikbaar nadat je formulier hebt geplaatst.

en: The temporary upload folder is missing from the system
nl: De tijdelijke upload map mist van het systeem

en: The user-validation has failed - the attachment was not deleted!
nl: Validatie gebruiker mislukt - de bijlage is niet verwijderd!

en: The user-validation has failed - the avatar was not deleted!
nl: Validatie gebruiker mislukt - de avatar is niet verwijderd!

en: The userlisting will only be visible only to the logged in users
nl: De gebruikersweergave is alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers

en: The userlisting will only be visible to the following roles
nl: De gebruikersweergave is alleen zichtbaar voor de volgende rollen

en: The username entered wasn't found in the database!
nl: De ingevoerde gebruikersnaam is niet in de database gevonden!

en: The usernames cannot be changed.
nl: De gebruikersnaam kan niet gewijzigd worden.

en: There was an error in the submitted form
nl: Fout tijdens versturen van het formulier

en: There was an error performing that action!
nl: Fout opgetreden tijdens deze actie!

en: There was an error while trying to activate the user
nl: Fout opgetreden tijdens activatie van de gebruiker

en: There was an error while trying to activate the user.
nl: Fout opgetreden tijdens activatie van de gebruiker.

en: There was an error while trying to send the activation link to %1$s!
nl: Fout opgetreden tijdens verzenden van de activatielink naar %1$s!

en: These settings are also replicated in the "Admin Email Customizer" settings-page upon save.
nl: Deze instellingen zijn tijdens opslaan ook overgenomen in de "Aanpasser E-mailadres Beheerder" instellingen pagina.

en: These settings are also replicated in the "User Email Customizer" settings-page upon save.
nl: Deze instellingen zijn tijdens opslaan ook overgenomen in de "Aanpasser E-mailadres Gebruiker" instellingen pagina.

en: This email is already in use.
nl: Dit e-mailadres is reeds in gebruik.

en: This email is already reserved to be used soon.
nl: Dit e-mailadres is gereserveerd voor toekomstig gebruik.

en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht

en: This field wasn't updated because an unknown error occured
nl: Veld is niet geupdate doordat onbekende fout opgetreden is

en: This form is empty.
nl: Dit formulier is leeg.

en: This login widget lets you add a login form in the sidebar.
nl: Met deze inlog widget kun je een inlogformulier in sidebar plaatsen.

en: This username already exists.
nl: Deze gebruikersnaam bestaat reeds.

en: This username is already activated!
nl: Deze gebruikersnaam is reeds geactiveerd!

en: This username is already reserved to be used soon.
nl: Deze gebruikersnaam is gereserveerd voor toekomstig gebruik. 

en: This username is now active!
nl: Deze gebruikersnaam is nu actief!

en: Timezone Select
nl: Tijdzone Selectie

en: Title of the field
nl: Titel van het Veld

en: Title:
nl: Titel:

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s%s%s
    
    After you activate it you will receive yet *another email* with your login.
nl: Om je gebruiker te activeren, klik op de volgende link:
    
    %s%s%s
    
    Nadat je het geactiveerd hebt ontvang je nog *een andere e-mail* met je inlog.

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sSettings -> General%2$s tab, and under Membership make sure to check “Anyone can register”. %3$sDismiss%4$s
nl: Om gebruikers toe te staan zich voor je website via Profile Builder te registreren, moet je eerst gebruikersregistratie inschakelen. Ga naar de %1$sInstellingen -> Algemeen%2$s tab, en zorg ervoor dat je onder Lidmaatschap "Iedereen kan registreren" aangevinkt hebt. %3$sNegeer%4$s

en: To create a page containing the users registered to this current site/blog, insert the following shortcode in a page of your chosing: <strong class="nowrap">[wppb-list-users]</strong>.
nl: Om een pagina te maken met de geregistreerde gebruikers van deze site/blog, voeg de volgende shortcode in de gewenste pagina: <strong class="nowrap">[wppb-list-users]</strong>.

en: To use reCAPTCHA Mailhide, you have to sign up for a public and private key; you can do so at
nl: Om reCAPTCHA Mailhide te gebruiken, moet je een openbare en prive sleutel aanvragen; dit kun je doen op

en: To use reCAPTCHA Mailhide, you need to have the mcrypt php module installed!
nl: Om reCAPTCHA Mailhide te gebruiken, moet je de mcrypt php module geinstalleerd hebben!

en: To use reCAPTCHA you must get an API key from
nl: Om reCAPTCHA te gebruiken moet je een API sleutel krijgen van

en: To use reCAPTCHA you must get an API private key from:
nl: Om reCAPTCHA te gebruiken moet je een prive API sleutel krijgen van:

en: To use reCAPTCHA you must get an API public key from:
nl: Om reCAPTCHA te gebruiken moet je een openbare API sleutel krijgen van:

en: Type your password again.
nl: Voer je wachtwoord opnieuw in.

en: Type your password.
nl: Voer je wachtwoord in.

en: Unapprove
nl: Afkeuren

en: Unapproved
nl: Afgekeurd

en: Unapproved User Notification
nl: Notificatie Afgekeurde Gebruiker

en: Unknown error occurred
nl: Onbekende fout opgetreden

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Url
nl: URL

en: Use these shortcodes on the pages you want the forms to be displayed:
nl: Gebruik deze shortcodes op de pagina's waarop je de formulieren wilt tonen:

en: Use this in conjuction with WordPress functions to display the value in the page of your choosing<br/>Auto-completed but in some cases editable (in which case it must be uniqe)<br/>Changing this might take long in case of a very big user-count
nl: Gebruik dit in combinatie met de WordPress functies om de waarde te tonen in de gewenste pagina<br/>Auto-aangevuld maar is sommige gevallen te wijzigen (indien het uniek is)<br/>In het geval van een groot aantal gebruikers zal het lang duren voordat dit gewijzigd is

en: Use this shortcode on the page you want the form to be displayed:
nl: Gebruik deze shortcode op de pagina waarop formulier geplaatst moet worden:

en: User Approval Notification
nl: Goedkeuring Gebruiker Notificatie

en: User Email Customizer
nl: Aanpasser E-mailadres Gebruiker

en: User Id
nl: Gebruikers ID

en: User Listing
nl: Gebruikersoverzicht

en: User Meta
nl: Meta Gebruiker

en: User successfully approved!
nl: Gebruiker succesvol goedgekeurd!

en: User successfully deleted!
nl: Gebruiker succesvol verwijderd!

en: User successfully unapproved!
nl: Gebruiker succesvol afgekeurd!

en: User-Role
nl: Gebruikersrol

en: User-status
nl: Status Gebruiker

en: Userlisting Settings
nl: Instellingen Gebruikersweergave

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or E-mail
nl: Gebruikersnaam of E-mailadres

en: Usernames cannot be changed.
nl: Gebruikersnamen kunnen niet veranderd worden.

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
nl: Gebruikers kunnen zichzelf registreren of je kunt hier handmatig gebruikers aanmaken.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
nl: Gebruikers kunnen zich momenteel niet zelf registreren, maar je kunt hier handmatig gebruikers aanmaken.

en: Users successfully approved!
nl: Gebruiker succesvol goedgekeurd! 

en: Users successfully deleted!
nl: Gebruiker succesvol verwijderd!

en: Users successfully unapproved!
nl: Gebruiker succesvol afgekeurd!

en: Users with Unconfirmed Email Address
nl: Gebruikers met niet bevestigde e-mailadressen

en: Valid tags {{reply_to}} and {{site_name}}
nl: Geldige tags {{reply_to}} en {{site_name}}

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Very Weak
nl: Erg Zwak

en: Very weak
nl: Zeer zwak

en: View or Edit
nl: Bekijk of Bewerk

en: View the Edit-profile Form
nl: Bekijk het Bewerk Profiel Formulier

en: View the Registration Form
nl: Bekijk het Registratie Formulier

en: View the User Listing
nl: Bekijk de Gebruikersweergave

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visible only to logged in users?
nl: Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers?

en: Visible to following Roles
nl: Zichtbaar voor de volgende Rollen

en: Weak
nl: Zwak

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s and password:%3$s
nl: Welkom op %1$s!<br/><br/><br/>Je gebruikersnaam is:%2$s en wachtwoord:%3$s

en: When activated this feature will redirect the user on both the default Wordpress password recovery page and the "Lost password?" link used by Profile Builder on the front-end login page.
nl: Indien deze functie is geactiveerd zal de gebruiker doorgestuurd worden op zowel de standaard WordPress pagina om wachtwoord te achterhalen als de "Wachtwoord vergeten" link die Profile Builder gebruikt op de front-end inlogpagina.

en: Whether the field is required or not
nl: Of een veld verplicht is of niet

en: Whether to automatically log in the newly registered user or not<br/>Only works on single-sites without "Admin Approval" and "Email Confirmation" features activated<br/>WARNING: Caching the registration form will make automatic login not work
nl: Of de nieuwe gebruiker automatisch ingelogd wordt of niet<br/>Werkt alleen op losse websites zonder geactiveerde "Goedkeuring Beheerder" en "E-mail Bevestiging" functies<br/>WAARSCHUWING: Als registratie formulier gecached wordt zal inloggen niet werken

en: Whether to redirect the user to a specific page or not
nl: Of je de gebruiker wilt doorverwijzen naar een bepaalde pagina of niet

en: With Extra Profile Fields you can create the exact registration form your project needs.
nl: Met extra Profielvelden kun je een registratie formulier maken die voldoet aan je project wensen.

en: Yes
nl: Ja

en: You are currently logged in as %1$s. %2$s
nl: Je bent momenteel ingelogd als %1$s. %2$s

en: You are currently logged in as %1s. You don't need another account. %2s
nl: Je bent momenteel ingelogd als %1s. Je hebt geen ander account nodig. %2s

en: You can add the information for the %s after you add a entry
nl: Je kunt informatie toevoegen voor %s nadat je een item hebt toegevoegd

en: You can find a list of unconfirmed email addresses %1$sUsers > All Users > Email Confirmation%2$s.
nl: Je kunt een lijst met niet bevestigde e-mailadressen vinden %1$sGebruikers > Alle Gebruikers > E-mail Bevestiging%2$s.

en: You can find a list of users at %1$sUsers > All Users > Admin Approval%2$s.
nl: Je kunt een gebruikerslijst vinden bij %1$sGebruikers > Alle Gebruikers > Goedkeuring Beheerder%2$s.

en: You can find it in the Profile Builder menu.
nl: Je kunt dit niet in het menu van Profile Builder vinden.

en: You can find the default file here: %1$s
nl: Je kunt het standaard bestand hier vinden: %1$s

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI.
nl: Jij bepaalt wie een gebruiker is op je website. Word geinformeerd via e-mail of keur meerdere gebruikers ineens goed van de WordPress UI.

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI. Enable Admin Approval by upgrading to %1$sHobbyist or PRO versions%2$s.
nl: Jij bepaalt wie een gebruikers is op je website. Krijg bericht via e-mail of keur meerdere gebruikers in 1 keer goed via het WordPress Dashboard. Zet Goedkeuring Beheerder aan door te upgraden naar %1$sHobbyist of PRO versies%2$s.

en: You do not have permission to view this user list
nl: Je hebt geen toestemming om deze gebruikersweergave te bekijken

en: You do not have the required user role to view this user list
nl: Je hebt niet de vereiste gebruikersrol om deze gebruikersweergave te bekijken

en: You don't have any pagination settings on this userlisting!
nl: Je hebt geen paginering instellingen op deze gebruikersweergave!

en: You either don't have permission for that action or there was an error!
nl: Je hebt of geen goedkeuring voor deze actie of er was een fout!

en: You have successfully reset your password to: %1$s
nl: Je hebt je wachtwoord succesvol gereset naar: %1$s

en: You must be logged in to edit your profile.
nl: Je moet ingelogd zijn om je profiel te bewerken.

en: You must enter a value for the date-format
nl: Je moet een waarde voor het datum formaat invoeren
    

en: You must enter a value for the row number
nl: Je moet een waarde invoeren voor het rij nummer
    

en: You must enter the private key
nl: Je moet de prive sleutel invoeren
    

en: You must enter the public key
nl: Je moet de publieke sleutel invoeren
    

en: You must select a field
nl: Je moet een veld selecteren
    

en: You need to activate the Userlisting feature from within the "Modules" tab!
nl: Je moet de Gebruikersweergave functie activeren vanuit de "Modulen" tab!

en: You need to specify the title of the form before creating it
nl: Je moet de titel van het formulier specificeren voordat je het aanmaakt

en: You will receive a link to create a new password via email.
nl: Je zult een link via e-mail ontvangen om een nieuw wachtwoord aan te maken.

en: You will soon be redirected automatically. If you see this page for more than %1$d seconds, please click %2$s.%3$s
nl: Je wordt snel automatisch doorgestuurd. Als je deze pagina meer dan %1$d seconden ziet, klik svp %2$s.%3$s

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Recovery" feature.
nl: Je account moet bevestigd worden door een beheerder voordat je "Wachtwoord Achterhalen" functie kunt gebruiken.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Reset" feature.
nl: Je account moet door een beheerder worden bevestigd, voordat je de "Wachtwoord Reset" functie kunt gebruiken.

en: Your account on %1$s has been approved!
nl: Je account op %1$s is goedgekeurd!

en: Your account on %1$s has been unapproved!
nl: Je account op %1$s is afgekeurd!

en: Your account on {{site_name}} has been approved!
nl: Je account op {{site_name}} is goedgekeurd!

en: Your account on {{site_name}} has been unapproved!
nl: Je account op {{site_name}} is afgekeurd!

en: Your email was successfully confirmed.
nl: Je e-mailadres is succesvol bevestigd.

en: Your password has been successfully changed!
nl: Je wachtwoord is succesvol gewijzigd!

en: Your profile has been successfully updated!
nl: Je profiel is succesvol bijgewerkt!

en: Your selected password at signup
nl: Je geselecteerde wachtwoord tijdens registratie

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again
nl: Je sessie is verlopen. Ververs svp de pagina en probeer het opnieuw 

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again.
nl: Je sessie is verlopen. Ververs svp de pagina en probeer het opnieuw.

en: [%1$s] Activate %2$s
nl: [%1$s] Activeer %2$s

en: [%1$s] Your new account information
nl: [%1$s] Je nieuwe account informatie

en: [{{site_name}}] Activate {{username}}
nl: [{{site_name}}] Activeer {{username}}

en: approve this user?
nl: deze gebruiker goedkeuren?

en: approved
nl: goedgekeurd

en: confirm this email yourself?
nl: dit e-mailadres zelf bevestigen?

en: delete this user from the _signups table?
nl: verwijder gebruiker van de _signups tabel?

en: delete this user?
nl: deze gebruiker verwijderen?

en: displays users having a certain meta-value within a certain (extra) meta-field
nl: toont gebruikers met een bepaalde meta-waarde in een bepaald (extra) meta-veld

en: email
nl: e-mail

en: here
nl: hier

en: max upload size
nl: max upload grootte

en: required
nl: verplicht

en: resend the activation link?
nl: de activatielink opnieuw sturen?

en: unapprove this user?
nl: deze gebruiker afkeuren?

en: unapproved
nl: afgekeurd

en: username
nl: gebruikersnaam
